0 Produktuak = 0,00 €

Ohiko pasabideak

                      Eguneratua - 2019 Zerrenda PDF

                             

                                      2019 Zerrenda  

LocalidadSociedadLugar del sorteoHorario
ABALTZISKETA LARRUNARRI BAJOS DEL AYUNTAMIENTO 19:30-20:00
ADUNA LOATZO BAJOS AYUNTAMIENTO ADUNA 20:30
AIA ALKAR SOCIEDAD ALKAR 20:30
AIA INDAMENDI AUZOA SOCIEDAD INDAMENDI 20:30
AIA LARRA TXORI SOCIEDAD LARRA TXORI 20:00
ALBISTUR EPERRA-MENDI FRONTON MUNICIPAL 21:00
ALKIZA ERNIOPE BAJOS DEL AYUNTAMIENTO 07:00
ALTZAGA ALTZAMENDI BAJO AYUNTAMIENTO VIERNES 20:00 A 20:30
ALTZO OTSABIO OTSABIO ELKARTEA 20:00
AMASA (BELABIETA) BEAR-ZANA FRONTON DE AMASA

07:00

ANDOAIN ONTZA SOCIEDAD ONTZA

20:00

ANDOAIN ONTZA COLEGIO BERROSPE 07:00
ANOETA BASAGAIN PABELLON EDURKA (GAZTETXE) 06:30 A 07:00
ANTZUOLA EPERRA SOCIEDAD EPERRA 20:00
ASTIGARRAGA GURE IZARRA SOCIEDAD GURE IZARRA 20:00
ATAUN ERBIA SOCIEDAD ERBIA 20:00
BELAUNTZA IZKINO CASA CULTURA 21:00 
BERASTEGI BASURDE FRONTON DE BERASTEGI 20:30
BIDEGOYAN MUXARRA TOKIA SOCIEDAD MUXARRA-TOKIA (JUNTO AL FRONTON) 21:00
BILLABONA (ARRIETA) BEAR-ZANA POLIDEPORTIVO DE ARRATZAIN 20:00
DONOSTIA (ALZA) FEDERACION BAR TXIKI 20.30
DONOSTIA (IGELDO) FEDERACION SOCIEDAD DINDIN 20:00

DONOSTIA (ULIA)

BIDEBIETA SOCIEDAD BIDEBIETA 20:30
ELDUAIEN MUGA URDELAR BILTOKIA 07:00
ERREZIL AKERRA SOCIEDAD AKERRA 21:00
ESKORIATZA ALDAIPE SOCIEDAD ALDAIPE 18:00 A 20:00
ETXEGARATE FEDERACIÓN BAR XUME (IDIAZABAL) 20:00
EZKIO ITXASO OREIÑA SOCIEDAD ANDUAGA DE STA. LUCIA 20:30
GAINTZA BASATI FRONTON GAINTZA 19:00 A 19:30
GAZTELU MUXARRA SOCIEDAD MUXARRA 20:30
HERNANI (AZKETA) TXANTXANGORRI SOCIEDAD TXANTXANGORRI 20:00
HERNANI (LARREGAIN) TXANTXANGORRI SOCIEDAD TXANTXANGORRI 20:00
HERNANI (ORIAMENDI) TXANTXANGORRI SOCIEDAD TXANTXANGORRI 20:00
HERNIALDE EHIZTARI-ONAK PLAZA DE HERNIALDE 07:00
HONDARRIBIA AZERI CAMPO TIRO DE SAN TELMO 06:45
IRUN A.C.P. BIDASOA BAR RESTAURANTE GABIRIA 06:00
IRURA LOATZO SOCIEDAD GAZTE ALAIAK MARTES 18:30h
ITSASONDO HERMINTZA INDUSTRIALDEA 21 07:00
LASARTE BURUNTZ -AZPI SOCIEDAD BURUNTZ-AZPI 20:00
LAZKAO FEDERACION SOCIEDAD LAZKAOMENDI 20:00 (Lunes y Viernes)
LEABURU IXKIXU HORMIGONERA ARAXES 20:30 (Lunes y Viernes)
LEGAZPIA KATAGORRI PALACIO BIKUÑA 19:30

LEZO (ALTAMIRA)

JAIZKIBEL-ALLERRU PLAZA LOPENE, 5 BAJO 19:00 A 20:00
LEZO (JAIZKIBEL) JAIZKIBEL-ALLERRU PLAZA LOPENE, 5 BAJO 19:00 A 20:00
LIZARTZA LIZARTZAKO CASA CULTURA (GUNEA)  20:30 A 21:00
MENDARO KILIMON-ZAHAR SOCIEDAD AIZPE C/ AZPILGOETA 7 LU y VIE 20:00
MONDRAGON LEINTZE SOCIEDAD LEINTZE 18:30 A 20:00
OIARTZUN (ARITXULEGI) SASTRAKA AUZOKALTE Bº ERGOIEN 06:00
OIARTZUN (OIANLEKU) BIZARDIA SOCIEDAD BIZARDIA 20:00
OÑATI PAGO USO BAR PLAZA DE LOS FUEROS

19:30 A 20:00

ORERETA SAN HUBERTO SOCIEDAD SAN HUBERTO 20:00
ORERETA TXEPETXA SOCIEDAD TXEPETXA (C/ORERETA 3) 20:00
OREXA ERBI LEKU ORIXE ELKARTEA 06:45
PASAIA USOA C/ SAN JUAN 138, BAR ERREKATXO 20:00
PASAIA (JAIZKIBEL) GALEPERTARRAK SOCIEDAD GALEPERTARRAK 20:00
PASAIA (MENDIOLA) FEDERACION (MENDIOLA) BAR YOLANDA 20:00
TOLOSA (MONTESKUE) TOLOSAKO EHIZTARI E. MONTESKUE (REFUGIO) 07:30
TOLOSA (SANTA LUCIA) FEDERACION SANTA LUCIA 07:00
TOLOSA (URKIZU) TOLOSAKO EHIZTARI E. MONTESKUE (REFUGIO) 07:30
URNIETA (GOIBIETA) SANTA CRUZ BAR FRONTON 20:00
URNIETA (OTSOLEPO) SANTA CRUZ SOCIEDAD SANTA CRUZ 20:00
URNIETA (XOXOKA) SANTA CRUZ BAR KANTOI 06:30
ZEGAMA KARRAZTARRO FRONTON ZEGAMA

19:00

ZERAIN

LIZTORMENDI SOCIEDAD LIZTORMENDI 20:30
ZESTOA UR-OLLO HOGAR JUBILADO 21:00
ZUMAIA ANADE BAR TALAIA MIE 19:00 / SAB 17:00
ZUMARRAGA GALEPERRA SOCIEDAD GALEPERRA 20:00 A 20:30

 

 

 

 ZOZKETEN LUZAPENA 

Hart Toyota Arion Helvetia

© 2019 - Eskubide guztiak erreserbatuak Gipuzkoako ehiza federazioa

Edificio CEMEI, Bº Igara Portuetxe, 23B, 3ª Planta - Oficina 17. 20018 DONOSTIA (GIPUZKOA)
Telefonoa 943 474642 - Faxa 943 474551

Buletin elektronikoa

Bat egin gurekin eta ehizan gertatzen ari denaren berri izan.

 

Inskribatu nahi dut